Täna oleme jõudnud ajastusse, kus me ei oska kaasaegset ilu- ja kosmeetikakeskust ilma ultraheliprotseduurideta ettegi kujutada. Ultraheli omadused määravad ära võnkeamplituud ning pikklaine sagedus. Ultraheliks nimetatakse helilaineid, mille sagedus ületab normaalse kuulmissageduse piiri, üle 20 kHz. Ultrahelil on 3 erinevat toimet: mehaaniline, keemiline ja termiline (soojuslik). Ultraheli kõik eelmainitud omadused parandavad hoolduses kasutatavate aktiivsete toimeainete lokaalset imendumist sügavamatesse nahakihtidesse.  Saamaks maksimaalset efekti, on spetsiaalselt ultraheli aparaadihoolduseks välja töötatud ANESI INDUCTION O2 hapnikuhooldustooted.  Suurenev õhusaastatus ning teised keskkonnafaktorid kahjustavad nahka ja muudavad selle väsinuks. Naharakkude uuenemine aeglustub, nahk kaotab värske väljanägemise. Vanusega nahas hapniku sisaldus langeb, seeläbi kiireneb naha vananemine.

 

Ultraheli hoolduse abil toimub naha maksimaalne puhastamine, elutute naharakkude  ja komedoonide eemaldamine. Naha uuenemise soodustamine, verevarustuse  ja ainevahetuse parandamine. Kortsude tasandamine ja pigmentatsiooni vähendamine. Kudede varustatus hapnikuga suureneb ja nahk on puhas, terve ja särav.

 

Hoolduse käik on järgmine – peale meigi eemaldamist kantakse nahale desinkrustatsiooni vedelik, mis ultraheli abil puhastab nahka, aitab kaasa naha komedoonidest puhastamisele, eemaldab pehmelt elutud naharakud ja aitab kaasa pindmise nahakihi uuenemisele. Seejärel toimub ultraheli abil mikromassaaž hapnikuga rikastava geeliga. Geelis on pehmendavad komponendid, mis kaitsevad epidermist ja vähendavad niiskuse kadu. Geel eemaldab võimaliku punetuse, mis võib tekkida ultraheli protseduuri järgselt. See faas stimuleerib ka lümfiringet. Viimases etapis segatakse valmis efektmask, mis ahendab veresooni, et ei tekiks punetust ka hiljem, juba salongist lahkudes. Maski toimel paraneb kudede ainevahetus ning hapnikuga varustatus, nahk muutub pehmeks, elastseks ja  omandab värskema väljanägemise.

 

 

Go to top